Hakkımızda

Podoloji sektörünün ülkemizdeki şekillenme süreci devam etmektedir. Web sitemizin temel amacı genç podolog arkadaşlarımızın ihtiyaç duyduğu temel ürünleri fiyat-performans kriteri doğrultusunda sunmaktır. Bu ürünleri belirlerken bir podolog olarak karar verdiğimizi önemle hatırlatırım. İhtiyacınız olan her türlü ürünü podolojimalzemeleri@gmail.com adresine yazarak bize bildirebilirsiniz. Sizin için piyasadaki en uygun rakamları sunmaya gayret göstereceğiz. Bu doğrultuda ayak sağlığı kabininizi kurmadan önce muhakkak bizlerden fikir almanızı tavsiye ederiz.

İyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla
Podologuz.com ailesi.

İletisim

Tel: 05553688337 podolojimalzemeleri@gmail.com

@podolojimalzemeleri Facebook ve instagram

Hakkımızda” üzerine 3 yorum

  1. MERHABA. İZMİT / KOCAELİDEN YAZIYORUM. BİR PODOLOJİ KABİNİ KURMAK İSTİYORUZ. SİTENİZDE İLETİŞİM NUMARANIZI GÖREMEDİK. TEL VE BANTLARINIZI DENEMEK İSTİYORUZ . ÜRÜNLERİNİZ HANGİ ÜLKEDEN TEDARİK EDİLİYOR ?

    1. Aleyna hanım merhaba, sosyal medya hesaplarımızdan @podologumizmit veya 05553688337 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Ya da iletişim numaranızı bize bırakırsanız size ulaşalım.

  2. Gerçekten gönül rahatlığıyla alınabilecek tek adres👍 Ve ürün verip bilgilendirmeside ayrıca çok güzel😍 gerçekten harikasınız🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir